Оплата і доставка

УВАГА!

в зв'язку з нестабільним курсом валют ціни в магазині можуть змінюватися.

Всі замовлення висилаються тільки по передоплаті. Післяплати немає.

У нашому магазині НЕМАЄ мінімальної суми замовлення.

При замовленні на суму від 800 грн, доставка по Україні безкоштовна.

Оплату замовлення по Україні Ви можете зробити:

Перерахуванням на картку Приват банку.

Вибравши товар, Ви заповнюєте форму і оформляєте замовлення. На Ваш е-майл і телефон висилаються реквізити для здійснення платежу. Якщо Ви не отримали листа на пошту, перевірте папку зі спамом, можливо воно потрапило туди. Замовлення резервується на 3 дні. Після надходження оплати за товар на рахунок, замовлення відправляється Укрпоштою або Нової поштою протягом доби. Якщо оплата рахунку не була проведена протягом 3-х робочих днів, товар повертається в магазин, замовлення анулюється.

Будь ласка, оплачуйте своє замовлення вчасно, термінали працюють цілодобово і без вихідних!

Доставка по Одесі

Ви можете самостійно забрати замовлення тільки в районі вул. Армійська / Сегедська (3-тя ст. В.Фонтану). Доставка в інші райони міста можлива Укрпоштою або Новою поштою.

Доставка Новою Поштою і Укрпоштою:

Замовлення відправляються в робочі дні відділень Нової пошти та Укрпошти. Будь ласка, не забувайте вказувати № складу або індекс, куди повинна бути доставлена ​​посилка в Вашому місті.

Увага: У зв'язку зі зміною тарифів на Новій пошті і Укрпошті, оплата за доставку - на місці отримання посилки. Будь ласка, при замовленні враховуйте, що мінімальна сума доставки по НП становить 40 грн, Укрпошти 21 грн. (В місто) і 30 грн. (В сільську місцевість).

Магазин відсилає замовлення в робочі дні поштових відділень, по Одесі - в будь-який день. Якщо у вас є пропозиції з інших видів оплати, ми готові розглянути, звертайтеся, будь ласка.

Ви можете також зробити замовлення по телефону.

Міжнародні відправлення:

Доставка - Укрпоштою або компанією Meest-Express по тарифам перевізника.

Оплата - поштовим переказом за курсом на день продажу або будь-яким іншим способом.

Звертаємо Вашу увагу, що, при отриманні від нас бланка Вашого замовлення зі статусом "Відправлений", на ел.пошту покупця повідомляється номер поштового відправлення для зручності відстеження посилок онлайн на сайті Укрпошти або Нової пошти.

Увага! При замовленні товарів з категорії НА ЗАМОВЛЕННЯ - мінімальна сума повинна складати 500 грн., З категорії SANTI - мінімальна сума замовлення - 300 грн